Kontakt

Zapraszamy do rozmowy

Kontakt

Zapraszamy do rozmowy

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem Twojego województwa

Paulina Bakalarz

Organizator turystyki
534-777-476
p.bakalarz@wloczykij.edu.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie

Marzena Filipiec

Organizator turystyki
578-900-602
m.filipiec@wloczykij.edu.pl
województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie

Aleksandra Jaworska

Organizator Turystyki
576-030-305
a.jaworska@wloczykij.edu.pl
województwa: małopolskie, zachodniopomorskie, podlaskie

Emilia Kubiak

Organizator turystyki
534-700-298
e.kubiak@wloczykij.edu.pl
województwa: kujawsko-pomorskie, łódzkie

Magdalena Miodek

Organizator Turystyki
578-202-409
m.miodek@wloczykij.edu.pl
województwa: wielkopolskie, podkarpackie

Sylwia Nowak

Organizator Turystyki
578-064-006
s.nowak@wloczykij.edu.pl
województwa: mazowieckie

Anna Zajadlik

Organizator Turystyki
574-703-300
a.zajadlik@wloczykij.edu.pl
województwa: śląskie, lubelskie

Małgorzata Nawrocka-Schnell

Kierownik biura
533-857-222
m.nawrocka-s@wloczykij.edu.pl

Marta Prajer

Kierownik zespołu
578-500-303
m.prajer@wloczykij.edu.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas wiadomość!

Włóczykij
ul. Zakopiańska 58
30-418 Kraków