Kontakt

Zapraszamy do rozmowy

Kontakt

Zapraszamy do rozmowy

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem Twojego województwa

Paulina Bakalarz

kolonie, zimowiska
534-777-476
p.bakalarz@wloczykij.edu.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie

Magdalena Miodek

kolonie, zimowiska
578-202-409
m.miodek@wloczykij.edu.pl
województwa: wielkopolskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie

Anna Zajadlik

kolonie, zimowiska
574-703-300
a.zajadlik@wloczykij.edu.pl
województwa: śląskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie

Kamila Kawula

kolonie, zimowiska
578-064-006
k.kawula@wloczykij.edu.pl
województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie

Małgorzata Nawrocka-Schnell

Kierownik biura, działu kolonii, przetargów
533-857-222
m.nawrocka-s@wloczykij.edu.pl

Aleksandra Jaworska

wycieczki grupowe, wyjazdy szyte na miarę
576-030-305
a.jaworska@wloczykij.edu.pl
województwa: małopolskie, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie

Dominika Bielska

wycieczki grupowe, wyjazdy szyte na miarę
578-900-602
d.bielska@wloczykij.edu.pl
województwa: mazowieckie, łódzkie, śląskie, lubelskie

Marta Prajer

Kierownik działu wycieczek
578-500-303
m.prajer@wloczykij.edu.pl
województwa: wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie

Emilia Kubiak

przetargi, zapytania ofertowe
534-700-298
e.kubiak@wloczykij.edu.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas wiadomość!

Włóczykij
ul. Zakopiańska 58
30-418 Kraków